Warmux

Warmux dla Android

Darmowa wersja Worms dla miłośników wolnego oprogramowania

Gra Warmux na telefony Android, dawniej znana jako Wormux, to ciekawa wariacja na temat klasycznej serii gier Worms. Zamiast robaków mamy tu zwierzaki - symbole różnych programów ze świata wolnego oprogramowania. Reszta jest taka sama, spory... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Worms na Android za darmo
  • Ciekawy pomysł
  • Wciągająca

Wady

  • Bardzo wolna instalacja

Doskonały
9

Gra Warmux na telefony Android, dawniej znana jako Wormux, to ciekawa wariacja na temat klasycznej serii gier Worms. Zamiast robaków mamy tu zwierzaki - symbole różnych programów ze świata wolnego oprogramowania. Reszta jest taka sama, spory arsenał broni, wielka rozwałka i mnóstwo dobrej zabawy.

W Warmux, tak jak w innych grach z serii Worms na komputery PC, na przykład Worms Reloaded na przeciwko siebie stają dwie drużyny. Każda ma swoją turę, aby wykonać ruch. Eksterminujemy przeciwnika przy pomocy rozległego arsenału broni.

Najoryginalniejszą rzeczą w Warmux są postacie, którymi gramy. Nie są to bowiem robaki, tak jak w Worms, ale pingwiny, czerwone pandy i tym podobne postacie z menażerii wolnego oprogramowania. Prosty i oryginalny pomysł, który dodaje rozgrywce smaku. Szczególnie jeśli lubimy system Android oraz programy open source. W grę możemy również zagrać w wersji Warmux na PC i Warmux na Mac.

Najczęściej pobierane Gry na android

Warmux

Download

Warmux 11.01

Opinie użytkowników o Warmux

Sponsorowany×