WarMUX

WarMUX dla Symbian

Darmowa wersja Worms dla miłośników wolnego oprogramowania

Gra Warmux, wcześniej znana jako Wormux, to ciekawa wariacja na temat klasycznej serii gier Worms. Zamiast robaków mamy tu zwierzaki - symbole różnych programów ze świata wolnego oprogramowania. Reszta jest taka sama, spory arsenał broni, wielka... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Worms na telefon Nokia za darmo
  • Ciekawy pomysł
  • Wciągająca

Wady

  • Nie znaleziono

Doskonały
9

Gra Warmux, wcześniej znana jako Wormux, to ciekawa wariacja na temat klasycznej serii gier Worms. Zamiast robaków mamy tu zwierzaki - symbole różnych programów ze świata wolnego oprogramowania. Reszta jest taka sama, spory arsenał broni, wielka rozwałka i mnóstwo dobrej zabawy.

W Warmux, tak jak w innych grach z serii Worms na komputery PC, na przykład Worms Reloaded na przeciwko siebie stają dwie drużyny. Każda ma swoją turę, aby wykonać ruch. Eksterminujemy przeciwnika przy pomocy rozległego arsenału broni.

Najoryginalniejszą rzeczą w Warmux są postacie, którymi gramy. Nie są to bowiem robaki, tak jak w Worms, ale pingwiny, czerwone pandy i tym podobne postacie z menażerii wolnego oprogramowania. Prosty i oryginalny pomysł, który dodaje rozgrywce smaku. Szczególnie jeśli lubimy system Android oraz programy open source. W grę możemy również zagrać w wersji Warmux na PC i Warmux na Mac.

Z okazji do doskonałej zabawy mogą skorzystać użytkownicy telefonów z systemem Symbian S60 5th edition, przede wszystkim są to komórki Nokia, ale również modele Sony Ericsson Satio, Sony Ericsson Vivaz and Sony Ericsson Vivaz Pro. Ta wersja gry Warmux wspiera również najnowszą wersję systemu Symbian^3.

Najczęściej pobierane Akcji na symbian

WarMUX

Download

WarMUX (Wormux) (Symbian^3 + Symbian ^1 ) 11.01

Opinie użytkowników o WarMUX

Sponsorowany×